QR-Code (1.0.0-alpha1) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Delete
se: Sihko

en: Type
se: Šládja

en: Download
se: Viečča fiilla

en: File
se: Fiila

en: Created
se: Almmuhuvvon
