QR-Code (1.0.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Delete
ta: அழி

en: Type
ta: வகை

en: Download
ta: தரவிறக்கு

en: File
ta: கோப்பு

en: Link
ta: சுட்டி

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Changed
ta: மாற்றப்பட்டது
