QR-Code (1.0.0-alpha1) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Delete
te: తొలగించు

en: Type
te: రకం

en: Download
te: దింపుకోలు

en: File
te: ఫైల్

en: Link
te: లింకు

en: Created
te: సృష్టితం
