QR-Code (1.0.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Type
ug: تىپى

en: File
ug: ھۆججەت

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Created
ug: قۇرۇلدى
