QR-Code (1.0.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Delete
vi: Xóa

en: Type
vi: Kiểu

en: Download
vi: Tải về

en: File
vi: Tập tin

en: Link
vi: Liên kết

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Changed
vi: Đã thay đổi

en: Hash
vi: Mã hóa băm
