QR-Code (1.0.0-alpha2) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Type
af: Tipe

en: Download
af: Laai af

en: File
af: Lêer

en: Link
af: Skakel

en: Settings
af: Verstellings

en: Created
af: Geskep
