QR-Code (1.0.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Delete
ar: حذف

en: Type
ar: النوع

en: Download
ar: تحميل

en: File
ar: ملف

en: Link
ar: رابط

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Created
ar: الإنشاء

en: Changed
ar: تم التغير

en: UUID
ar: المعرف UUID
