QR-Code (1.0.0-alpha2) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Type
bs: Tip

en: Settings
bs: Postavke

en: Created
bs: Kreiran
