QR-Code (1.0.0-alpha2) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Delete
cy: Dileu

en: Type
cy: Math

en: Download
cy: Lawrlwytho

en: File
cy: Ffeil

en: Link
cy: Dolen

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Created
cy: Wedi ei greu
