QR-Code (1.0.0-alpha2) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Delete
fr: Supprimer

en: Download
fr: Téléchargement

en: File
fr: Fichier

en: Link
fr: Lien

en: Settings
fr: Paramètres

en: Created
fr: Créé

en: Changed
fr: Modifié

en: UUID
fr: Identifiant universel unique (UUID)

en: Hash
fr: Hachage

en: @path is not a valid path.
fr: @path n'est pas un chemin valide.

en: The record UUID.
fr: L'identifiant universel (UUID) de l'enregistrement.
