QR-Code (1.0.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Type
hy: Տեսակ

en: Download
hy: Բեռնել

en: File
hy: Ֆայլ

en: Link
hy: Հղում

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Created
hy: Ստեղծվել է
