QR-Code (1.0.0-alpha2) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Title
id: Judul

en: Delete
id: Hapus

en: Type
id: Jenis

en: Download
id: Unduh

en: Link
id: Tautan

en: Settings
id: Pengaturan

en: Created
id: Dibuat

en: Changed
id: Berubah

en: @path is not a valid path.
id: @path bukan jalur yang valid.
