QR-Code (1.0.0-alpha2) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Title
is: Titill

en: Delete
is: Eyða

en: Type
is: Gerð

en: Download
is: Hala niður

en: File
is: Skrá

en: Link
is: Hlekkur

en: Settings
is: Stillingar

en: Created
is: Stofnað
