QR-Code (1.0.0-alpha2) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Delete
km: លុប

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Download
km: ទាញយក

en: File
km: ឯកសារ

en: Link
km: តំណ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Created
km: បាន​បង្កើត
