QR-Code (1.0.0-alpha2) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Type
ku: جۆر

en: Download
ku: داگرتن

en: File
ku: پەڕگە

en: Link
ku: بەستەر

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Created
ku: درووستکراوە
