QR-Code (1.0.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Download
nl: Downloaden

en: File
nl: Bestand

en: Settings
nl: Instellingen

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: @path is not a valid path.
nl: @path is geen geldig pad.
