QR-Code (1.0.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Delete
oc: Suprimir

en: Type
oc: Tipe

en: Download
oc: Telecargament

en: File
oc: Fichièr

en: Link
oc: Ligam

en: Settings
oc: Paramètres

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Changed
oc: Modificat

en: test
oc: tèst

en: UUID
oc: Identificant universal unic (UUID)

en: Hash
oc: Hachage
