QR-Code (1.0.0-alpha2) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Type
ps: بڼه

en: Download
ps: ښکته کړئ

en: File
ps: دوتنه

en: Link
ps: تړونی

en: Settings
ps: امستنې
