QR-Code (1.0.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Delete
ru: Удалить

en: Type
ru: Тип

en: Download
ru: Скачать

en: File
ru: Файл

en: Link
ru: Ссылка

en: Settings
ru: Настройки

en: Created
ru: Создано

en: Changed
ru: Изменение

en: test
ru: тест

en: Hash
ru: Хэш

en: @path is not a valid path.
ru: @path не является допустимым путем.
