QR-Code (1.0.0-alpha2) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Delete
th: ลบ

en: Type
th: ประเภท

en: Download
th: ดาวน์โหลด

en: File
th: ไฟล์

en: Link
th: ลิงค์

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Changed
th: เปลี่ยน
