QR-Code (1.0.0-alpha2) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Delete
tr: Sil

en: Type
tr: Tip

en: Download
tr: İndir

en: File
tr: Dosya

en: Link
tr: Bağlantı

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Changed
tr: Değişti

en: Hash
tr: Karma

en: @path is not a valid path.
tr: @path geçerli bir yol değil.
