QR-Code (1.0.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Title
ru: Ат

en: Delete
ru: Ыраары

en: Type
ru: Янзы

en: File
ru: Файл

en: Link
ru: Шөлүлге
