QR-Code (1.0.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Delete
uk: Видалити

en: Type
uk: Тип

en: Download
uk: Завантаження

en: File
uk: Файл

en: Link
uk: Посилання

en: Settings
uk: Налаштування

en: Created
uk: Створено

en: Changed
uk: Змінено

en: test
uk: тест

en: Hash
uk: Геш

en: @path is not a valid path.
uk: @path не є припустимим.
