QR-Code (1.0.0-alpha3) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Delete
az: Sil

en: Type
az: Növ

en: Download
az: Yüklə

en: File
az: Fayl

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Created
az: Yaradıldı

en: Changed
az: Dəyişdi
