QR-Code (1.0.0-alpha3) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Delete
et: Kustuta

en: Type
et: Liik

en: Download
et: Allalaadimine

en: File
et: Manus

en: Settings
et: Seaded

en: Created
et: Loodud

en: Changed
et: Muudetud

en: test
et: testi

en: Hash
et: Räsi

en: @path is not a valid path.
et: @path ei ole korrektne teekond.
