QR-Code (1.0.0-alpha3) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Delete
fi: Poista

en: Type
fi: Tyyppi

en: Download
fi: Lataa

en: File
fi: Tiedosto

en: Link
fi: Linkki

en: Settings
fi: Asetukset

en: Created
fi: Luotu

en: Changed
fi: Muuttunut

en: test
fi: testaa
