QR-Code (1.0.0-alpha3) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Delete
it: Elimina

en: Type
it: Tipo

en: Download
it: Scarica

en: Settings
it: Impostazioni

en: Created
it: Creato

en: Changed
it: Modificato
