QR-Code (1.0.0-alpha3) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Delete
lv: Dzēst

en: Type
lv: Veids

en: Download
lv: Lejuplādēt

en: File
lv: Fails

en: Link
lv: Saite

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Created
lv: Izveidots

en: Changed
lv: Labots
