QR-Code (1.0.0-alpha3) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Delete
sq: Fshij

en: Type
sq: Lloji

en: Download
sq: Metoda e shkarkimeve

en: Link
sq: Lidhje

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Created
sq: Krijuar
