QR-Code (1.0.0-alpha3) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Type
am: ዓይነት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: UUID
am: ዩዩአይዲ
