QR-Code (1.0.0-alpha3) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Type
bo: རིགས

en: Download
bo: ཚུར་ལེན

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར
