QR-Code (1.0.0-alpha2) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Title
da: Titel

en: Delete
da: Slet

en: Download
da: Hent

en: File
da: Fil

en: Settings
da: Indstillinger

en: Created
da: Oprettet

en: Changed
da: Ændret

en: @path is not a valid path.
da: @path er ikke en gyldig sti.
