QR-Code (1.0.0-alpha3) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Title
de: Titel

en: Delete
de: Löschen

en: Type
de: Typ

en: Download
de: Herunterladen

en: File
de: Datei

en: Settings
de: Einstellungen

en: Created
de: Erstellt

en: Changed
de: Geändert

en: test
de: Test

en: @path is not a valid path.
de: @path ist kein gültiger Pfad.

en: The record UUID.
de: Die Datensatz-UUID.
