QR-Code (1.0.0-alpha3) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Type
el: Τύπος

en: Download
el: Λήψη

en: File
el: Αρχείο

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Hash
el: Κατακερματισμός
