QR-Code (1.0.0-alpha3) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Type
eu: Mota

en: Download
eu: Deskargatu

en: File
eu: Fitxategi

en: Link
eu: Esteka

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Created
eu: Sortua

en: Changed
eu: Aldatuta
