QR-Code (1.0.0-alpha3) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Type
fil: Uri

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Created
fil: Inilikha
