QR-Code (1.0.0-alpha3) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Link
gu: કડી

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Changed
gu: બદલ્યું
