QR-Code (1.0.0-alpha3) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Delete
hu: Törlés

en: Type
hu: Típus

en: Download
hu: Letölt

en: File
hu: Fájl

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Settings
hu: Beállítások

en: Created
hu: Létrehozva

en: Changed
hu: Módosítva

en: test
hu: teszt

en: @path is not a valid path.
hu: @path nem egy érvényes útvonal.

en: The record UUID.
hu: A rekord UUID-ja.
