QR-Code (1.0.0-alpha3) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Type
ml: തരം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: UUID
ml: യു യു ഐ ഡി
