QR-Code (1.0.0-alpha3) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Delete
mn: Устгах

en: Type
mn: Төрөл

en: Download
mn: Татах

en: File
mn: Файл

en: Link
mn: Холбоос

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Created
mn: Үүссэн
