QR-Code (1.0.0-alpha3) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Delete
mr: मिटवा

en: Type
mr: प्रकार

en: Download
mr: डाउनलोड

en: File
mr: फाईल

en: Link
mr: दुवा

en: Settings
mr: संरचना

en: Created
mr: प्रकाशन
