QR-Code (1.0.0-alpha3) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Type
ne: प्रकार

en: File
ne: फ़ाइल

en: Link
ne: लिङ्क

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
