QR-Code (1.0.0-alpha3) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Delete
fa: حذف

en: Type
fa: نوع

en: Download
fa: دانلود

en: File
fa: فایل

en: Link
fa: واصلی

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Changed
fa: تغییر یافته
