QR-Code (1.0.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Delete
ro: Șterge

en: Type
ro: Tip

en: Download
ro: Descarcă

en: File
ro: Fișier

en: Link
ro: Legătură

en: Settings
ro: Setări

en: Created
ro: Creat

en: Changed
ro: Schimbat
