QR-Code (1.0.0-alpha3) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Type
si: වර්ගය

en: File
si: ගොනුව

en: Link
si: සම්බන්ධය
