QR-Code (1.0.0-alpha3) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Type
sl: Tip

en: Download
sl: Prenesi

en: File
sl: Datoteka

en: Link
sl: Povezava

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Created
sl: Ustvarjeno
