QR Code Fields (1.1.0) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Subject
mg: Lohahevitra

en: Description
mg: Andinindininy

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Password
mg: Teny miafina
