QR Code Fields (1.1.1) - en to ru translation catalogue (34 entries)

en: Subject
ru: Тема

en: Send email
ru: Отправить письмо

en: Description
ru: Описание

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: None
ru: Нет

en: Message
ru: Сообщение

en: Password
ru: Пароль

en: Text
ru: Текст

en: Url
ru: Url-адрес

en: Location
ru: Место

en: Width
ru: Ширина

en: Height
ru: Высота

en: Phone
ru: Телефон

en: Address
ru: Адрес

en: Send SMS
ru: Отправить SMS

en: Start date
ru: Дата начала

en: End date
ru: Дата окончания

en: First name
ru: Имя

en: Last name
ru: Фамилия

en: Phone number
ru: Номер телефона

en: Birthday
ru: День рождения

en: Hidden
ru: Скрытый

en: Default address
ru: Адрес по умолчанию

en: Organization
ru: Организация

en: Image height
ru: Высота изображения

en: Image width
ru: Ширина изображения

en: Default text
ru: Текст по умолчанию

en: Display text
ru: Отображать текст

en: Job title
ru: Должность

en: This field supports tokens.
ru: Это поле поддерживает токены.

en: Event title
ru: Заголовок события

en: Default email
ru: Email по умолчанию

en: Calendar event
ru: Мероприятие в календаре
