QR Code Fields (1.1.1) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Subject
af: Onderwerp

en: Send email
af: Stuur e-pos

en: Description
af: Beskrywing

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: None
af: Geen

en: Message
af: Boodskap

en: Password
af: Wagwoord

en: Location
af: Ligging
