QR Code Fields (1.1.1) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Subject
fil: Paksa

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Message
fil: Mensahe

en: Password
fil: Hudyat
